O nás

309. skupina hloubkového průzkumu vznikla oficiálně ke dni 1.května 2010.  Naším vzorem je armáda české republiky a konkrétněji průzkumné jednotky. Náš military klub pochází z Jižních čech a to okolí Dačicka.

Jak to všechno začalo?

Nejprve jsme všichni z 309shp začínaly s Airsoftem,protože nás to brzo omrzelo a chtěli jsme do života vnést trochu vzrušení,začaly jsme se základy military.Vznik našeho klubu je datován na 1.května 2010,avšak intenzivně jsme se military začali věnovat až v létě 2011.Postupem času jsme se dohodli na stejném maskovacím vzoru tj. vz.95,na stejných taktických vestách tj.npp-06.

Současnost

V současné době se snažíme aby jsme se vybavením,výzbrojí,znalostmi co nejvíce podobaly jednotkám AČR,nacvičujeme tiché přesuny v týlu nepřítele,topografii,zdravovědu,přežití v přírodě pouze se základními potřebami.Samozřejmě je důležité zmínit, že nejsme  profesionální jednotka Armády ČR, ani žádná polovojenská utajená organizace nebo komando,nýbrž jen parta nadšenců,kteří se zajímají o průzkumnickou činnost.

 

 

 

 

 

.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Thanks to wordpress themes free, Download Premium WordPress Themes and wordpress 4 themes | Wordpress české šablony | AZ poptávka
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti Zvýšení návštěvnosti